Už jen pár dní. Nevíte jak se to stalo?

Čas letí jak splašenej a listopad se blíží ke konci. Nevíte, jak se to stalo? :O S koncem listopadu se blíží ke konci i naše kampaň #Motýlkuj!, kterou jsme se snažili za Deedivine podpořit neziskovku Loono.

Listopad = movember = kníry = koule = zdraví atd atd atd. Chtěli jsme to pojmout trochu jinak, a proto vznikla limitovaná edice knírkovaných motýlků, kapesníčků, ale i sukní. Výtěžek z jejího prodeje jde právě na Loono, které se zabývá prevencí onkologických onemocnění a učí, jak se samovyšetřit. Všechny manuály najdete na www.prsakoule.cz/manualy. Nakoupí za to nové modely (školící, ne živé – to by asi stálo jiný prachy ???? ) varlat a prsou, na kterých budou #loonopeople (všechno mladí a nadšení medici) učit, jak se vyšetřit a odhalit vše co nejdříve. To nám dávalo smysl. Velký smysl. A proto už 23. dnem prodáváme, seč nám síly a kontakty stačí.

Šijeme a balíme a posíláme a píšeme a potkáváme se se všemi osobně, když to jde a děsně nás to baví. ???? Nutno říct, že nás nepodpořili jen jednotlivci, kterým se prostě líbil náš knírkovaný sortiment, ale podpořily nás i velké firmy, jako je třeba Seznam.cz nebo PVZP, které braly motýlky útokem jako dárky pro své zaměstnance nebo partnery (ha, snad jsem nic nevykecala! :O ). Díky jim za to! ????

No, musím říct, že nám to dělá velkou radost a všem Vám moc díky za propagaci, asi nejvíc samozřejmě všem z GrowJOBu, kteří na jedno malé požádání všichni skočili do motýlků, nafotili se a postli se na facebook a všem loonopeople, kteří fotí motýlky na všem od svých psů, dětí, až po kostlivce Radomíra. Ten byl nejvíc boží (najdete u nás na insta). ????

Všechno dělaj dobrý lidi. Tak buďte i dál lidi a pomáhejte lidem, ať je těch dobrých a zdravých co nejvíc! ????  Děkujeme!

Facebook
Twitter
LinkedIn

Dostávejte novinky e-mailem

Zaregistrujte se k našemu newsletteru a získávejte pravidelný přehled o novinkách a speciálních akcích.