Platba a doprava

Doprava

Balíčky odesíláme nejčastěji Zásilkovnou, nebo Českou poštou jako balík do ruky. 

V Praze máme odběrové místo v kavárně Riders Coffee v Karlíně, Praha 8. Občas se poštěstí doručit sukýnku i osobně. Rádi poznáváme zákazníky, pro které šijeme i mimo telefon a email, a tohle je příjemná záminka. 🙂

Platba

Veškeré naše produkty platíte buď kartou, nebo bankovním převodem a už při objednávce platíte plnou částku objednávky. Vzhledem k tomu, že naše produkty šijeme na specifické míry, znamená to pro nás, že pokud si koupi produktu nakonec rozmyslíte, my už ho nikomu nemáme šanci prodat a přišli jsme o materiál, který jsme mohli využít. Proto zadáváme zakázku k šití až po připsání požadované částky na náš účet.

Dodání

Je nám jasné, že ať už si u nás objednáváte cokoliv, určitě už se těšíte, až to budete mít doma. Věřte mi, děláme vše pro to, abyste nemuseli čekat moc dlouho. Začínáme šít hned ve chvíli, kdy je nám na účet připsána požadovaná částka a do pár dní můžete mít sukni u sebe. Sukně dodáváme maximálně do 14 dnů od připsání celkové částky na účet. Pokud hledáme konkrétní látku na přání zákaznice, vše se řeší na základě písemné domluvy. Motýlky a kapesníčky, které máme na skladě, můžete mít u sebe do druhého dne. Vše funguje na vzájemné domluvě, takže neváhejte psát a volat, ať budete váhat s čímkoliv.

Dostávejte novinky e-mailem

Zaregistrujte se k našemu newsletteru a získávejte pravidelný přehled o novinkách a speciálních akcích.