Proč

Protože nesnáším kalhoty. Odjakživa. Nevím, čím to je. Jestli tím, že mi žádné nesedí, nebo mám pocit, že mi žádné nesluší. Pravděpodobně to spolu souvisí. Už tento fakt sám o sobě způsobil to, že nosím převážně sukně. Když není -20, to kalhotami nepohrdnu. No fakt.

Takže miluju sukně, konkrétně pasové sukně a to pravděpodobně od doby, kdy jsem si všimla, že nejužším místem na mém těle je pas. Hned po kotnících nebo zápěstí, ale tam se sukně nosí špatně.

Další skvělé zjištění bylo, že pasové sukně sluší všem typům postavy. Tím pádem jsem měla o dárky pro všechny své blízké postaráno. I pro ty, co možná ani nechtěly. Kromě chlapů samozřejmě. Pro ty vznikly doplňky hned po první procházce s první sukní. Najednou se totiž ženský nekoukaly na něj, ale na mojí sukni. A tak dostal motýlka a kapesníček v barvě každé sukně a bylo vystaráno.

Jenže přišel první problém. Kde sehnat takové sukně, které by se mi líbily? Které bych chtěla doopravdy nosit každý den. Sukně, které by byly veselé, originální, upoutaly vás na první pohled, a které by vám hlavně doopravdy seděly? Nesehnatelné. Vyzkoušeno.

A tak mi došlo, že s mojí náročností si je budu muset začít vytvářet sama. A tak to všechno začalo … Z lásky k sukním, ženskosti, originalitě a místy až infantilním vzorům vznikla Deedivine. Prostě jen tak pro radost. Pro radost z toho, že můžu někomu dělat radost.

Doufám tedy, že naše výtvory udělají radost i vám a že nám o tom dáte vědět.

Dostávejte novinky e-mailem

Zaregistrujte se k našemu newsletteru a získávejte pravidelný přehled o novinkách a speciálních akcích.