Sukně na míru

Vybírejte z 6 střihů, každý ve 3 délkách. Máte specifické přání? Nebojte se nám napsat.

Sukně skládané

Sukně ve skládaném střihu šijeme nejčastěji. Lichotí totiž jakékoliv postavě a jsou vhodné na celoroční nošení. Krátká varianta má podšívku i s vrstvou tylu, aby sukýnka držela nadýchaný tvar. Polodlouhá a dlouhá varianta je zase skvělá na letní nošení. Nemusí mít podšívku a můžete si zvolit na jaké straně chcete mít například rozparky. Do rozparků jsme přidali malá poutka a knoflíčky, díky kterým si při horkých letních dnech můžete sukýnku zkrátit.

Jako všechny naše střihy, i skládané sukně mají obrovské kapsy. 

Sukně kolové

Kolové sukně jsou velmi oblíbené. Jsou vzdušné, krásně se točí a vlní s každým pohybem. Nemají podšívku, ale jsou skvělé na celoroční nošení. Vždy jen záleží na výběru vhodného materiálu. Polodlouhé a dlouhé  varianty určitě využijete i pro honosnější příležitosti. Jako všechny naše střihy, i kolové sukně mají obrovské kapsy. 

Sukně s gumou v pase

Sukně s gumou v pase jsme začali šít na přání našich zákaznic. Chtěly sukýnku, která jim odpustí pár cm v pase navíc. Sukýnky mají vždy gumu sladěnou s barvou sukýnky a jsou šité v tzv. nabíraném střihu. Jsou vhodné zejména na léto, protože nemají podšívku a šijí se často z velmi lehkých materiálů. 

Jako všechny naše střihy, i sukně s gumou v pase mají obrovské kapsy. 

Sukně propínací

Propínací sukně jsou naším letním hitem. Jsou šité na míru, ale v zadní části pásku mají ještě krátkou část gumy, která je k vašemu obvodu pasu o něco shovívavější. V přední části sukně máte klasické knoflíčkové zapínání, které jde úplně rozepnout. Míru „větrání“ si tedy korigujete samy. Stejně tak si můžete vybrat barvu knoflíčků a samozřejmě materiál.

Jako všechny naše střihy, i propínací sukně mají obrovské kapsy. 

Sukně zavinovací

Zavinovací sukně jsou naší žádanou novinkou. Tento střih má nastavitelné zavazování a díky tomu, že sukýnky šijeme na míru, tak může mít i velké kapsy. V závislosti na výběru materiálu je sukně vhodná i na celoroční nošení. V létě ji ale budete milovat určitě. Vybíráme vždy takové materiály, které danému střihu lichotí a hlavně jsou na nošení příjemné.

Jako všechny naše střihy, i zavinovací sukně mají obrovské kapsy.  

Sukně tylové

Tylové sukně jsou láskou všech družiček. Pro ty je šijeme totiž nejčastěji. Sukně má saténovou podšívku a 4 vrstvy tylu, která vám zaručí nadýchaný vzhled. Tylové sukně je možné ušít v jakékoliv barevné variantě a s libovolným počtem vrstev tylu.

Dostávejte novinky e-mailem

Zaregistrujte se k našemu newsletteru a získávejte pravidelný přehled o novinkách a speciálních akcích.