Oslavili jsme 3 roky!

Oslavili jsme 3 roky! 3 roky plné sukní, nových produktů, pomoci, ale hlavně taky toho, že se nám z klientek stávaly kamarádky, které začaly milovat sukně stejně jako my. Pro mě to byla oslava vděčnosti jaké lidi k sobě díky těm sukýnkám dokážeme přitáhnout a jak jsou všichni tak moc fajn. ????

Byly to ale také 3 roky plné změn. Martin se začal, kromě své klasické práce, věnovat svému projektu FUTURENTO, který s bráchou založili a na Deedivine už mu nezbýval čas. (Neee Martine, až to budeš číst, to není výčitka! ???? ) Místo toho jsem ale znovu objevila báječnou Markétu, která mi začala pomáhat jak s Deedivine, ale i s mojí běžnou prací, protože už se to bohužel v jednom člověku nedalo dlouhodobě zvládat. Mám štěstí na lidi a jsem vděčná, že jí mám. Protože nevím, kdo jiný by za mě rozvážel a připravoval sukýnky. A ne! Osobního rozvozu se nevzdám! Prostě ne! ????

První Markétina zátěžová zkouška, kterou prošla na jedničku s hvězdičkou byla příprava naší narozeninové oslavy, kterou jsme nakonec udělali ve LT Coffee & LB Wine, kde nám nabídli pro nás dokonalé prostředí a připravili skvělý catering. A hlavně děkuji, že jste se nechali zvěčnit od naší dvorní fotografky nejlepší Nikol Obrové, protože takhle na vás mám spoustu krásných vzpomínek. ????

Měla jsem radost, že vám můžu představit naše nové plány. Nové střihy sukní, nová body na míru, ledvinky od Labienhecha, ukázat vám látky, které máme na skladě a na které se můžete těšit. No prostě byla toho spousta a kdyby to šlo, povídám si tam s vámi do teď. ????

Díky díky díky za hezký den a věřím, že příští rok se uvidíme zas!

D. + M. + M.

Facebook
Twitter
LinkedIn

Dostávejte novinky e-mailem

Zaregistrujte se k našemu newsletteru a získávejte pravidelný přehled o novinkách a speciálních akcích.