O tohle se nejde nepodělit, sorry! :)

Kdo mě zná blíže, než jen z facebooku, tak ví, že mojí hlavní obživou je práce pro GrowJOB Institute, kde se snažím lidi naučit neprokrastinovat a pomoct jim všemi různými, ale vždy vědecky podloženými metodami, udělat si ten život hezčí, spokojenější a podle jejich představ. Hodně mluvím o osobní vizi, spokojenosti a osobní hrdosti, ale také se snažím trochu pomoct českým učitelům, aby si to udělali v práci co nejlepší, a aby z těch studentů vytvořili co nejlepší, schopné a hodnotové lidi.

Člověk, když o vizi a spokojenosti často mluví, tak tak prostě i žije, co si budeme povídat, tak vznikla i Deedivine. Moje práce pro GrowJOB, vzdělávání, je velká součást mojí vize. Stejně tak ale podpora ženskosti, proto pořádáme s kolegyní třeba i Konferenci WO.men, která tomu hodně pomáhá. Žití ženskosti v praxi byl tedy jen další logický krok. Nejen o tom mluvit, ale i ženská být. A tak já se cítím v našich sukních. Jako pravá žena.

Z počátku jsem se bála, jak se sukně budou protínat s mojí oficiální prací „pančelky těch, kteří chtějí ve svém životě něco změnit“. Ale jednoho dne mi přišel tenhle email, který mě jen utvrdil v tom, že se vše krásně doplňuje tak, jak má. Myslím, že mi radostí ukápla slza. A proto jsem se rozhodla, s laskavým svolením pisatelky, že se s Vámi o něj podělím. Marijánko, díky!

Pekný víkendový deň prajem, ????
píšem Vám, aby som sa s Vami podelila o radosť, ktorú som zažila, keď som zistila, že niekto ako Vy existuje!! ????
Samozrejme poznám Vás skôr s GrowJobu. Nedávno ste dokonca vystupovala aj na našej konferencii Rise and Shine, na ktorej som bohužial nemohla byť, ale video z Vašej prednášky som si pozrela a prvé čo ma napadlo: “Bože škoda, že som tam nebola a nemohla sa jej spýtať skade má tak super sukňu!! :)”.
Minulý štvrtok bola otváračka Leli’s cupcake a ja ako súčasť projektu Loono som teda bola pozvaná a uvidela slečnu s úžasnou sukňou a pána s motýlikom – samozrejme mi nedalo sa hneď spýtať, či si to šijú sami ???? a samozrejme ŠIJU a dali mi na Vás vizitku!!! A hľa tam mi to všetko docvaklo, vy a Vaša sukňa <3
UŽ teraz sa teším na to, keď si u Vás dám niečo ušiť, pretože ženskosť sa z tejto doby vytráca a ženy už sukňe takmer skoro vôbec nenosia. Čo je veľká škoda! ????
So srdečným pozdravom
Marijánka

Facebook
Twitter
LinkedIn

Dostávejte novinky e-mailem

Zaregistrujte se k našemu newsletteru a získávejte pravidelný přehled o novinkách a speciálních akcích.