Networkuj v sukních

O tom, že se moje práce pro GrowJOB Institute spolu protíná víc, než jsem si myslela, jsem už psala. Že mi to ale bude konstantně dělat takovou radost, to jsem nečekala ani já! ????

Ve čtvrtek 20. řijna jsem byla jako speaker pozvána do Plzně na Networkuj,  1. konferenci v Čechách o networkingu. Moje téma bylo: Jak vám může být netwotking přínosný i pro váš osobní rozvoj. Možná byste se divili, ale těch průsečíků je tam spoustu. Ale to jen pro zájemce. ????

Co nám ale udělalo největší radost v rámci Deedivine bylo to, že nás holky pořadatelky požádaly, jestli bychom jim mohly ušít sukně na míru v barvách konference. Výzva, ale krásná! ???? Není totiž nad to posílat si s holkama po nocích emaily a vybírat látky. ????

A tak vznikly tři oficiální networkingové sukně pro tři krásné pořadatelky a dva motýlky s kapesníčkem pro pány. Kde a kdy jindy ladit, když ne u takovýchto příležitostí?

Plzeň je úžasná, téměř vždycky tam svítí sluníčko,maj tam výborný pivo a boží lidi! A pokud se vám zdá, že to tak není, tak já vás seznámím s těma, které tam znám já a za chvíli se mnou budete souhlasit. ????

Holky, moc jsme si to s vámi užili a už se těšíme na příště! Jak na konferenci, tak na šití dalších sukní. Není nad to skloubit intelektuální témata s krásou a ženskostí. ???? Hezký den všem! ????

Deni

Facebook
Twitter
LinkedIn

Dostávejte novinky e-mailem

Zaregistrujte se k našemu newsletteru a získávejte pravidelný přehled o novinkách a speciálních akcích.