Kolová sukně

Tuto nádheru jsem zvažovala už dávno. Vidíte to jako já? Stojíte, cítíte se jako princezna a začnete se točit, protože vám to prostě nedá. Sukně nádherně vlaje a točí se s vámi. Nádhera a ještě lepší pocit. ????

Abychom ji odlišili od jiných kolových sukní, které si můžete koupit kdekoli, i kdybyste nechtěli podporovat českou ruční práci, tak jsme ji trochu ozvláštnili krásným detailem, který vám vytvoří úžasnou siluetu.

Pásek sukýnky je totiž zaoblený a v přední části širší než v té zadní.

Dlouho jsme hledali materiál, který bude splňovat všechny parametry. Aby sukýnka držela tvar, aby vlála, aby se nemačkala, ale byla příjemná i bez podšívky. Aby se v ní ztratily ty obrovské kapsy a nijak vás nerozšiřovala. To je požadavků, co? Taky si myslím. Ale když už, tak ať je to perfektní. ????

Proto jsme nakonec zvolili různobarevné rongo. Máme s ním dobré zkušenosti a splňuje všechny výše zmíněné podmínky. ????

V objednávkovém formuláři si můžete zvolit barvu, která by se Vám nejvíce líbila. Vždy pamatujte, že je to opravdu velká plocha látky, ale to neznamená, že si musíte vybírat nevýrazné látky. Ba naopak. Do téhle růžové jsem se zamilovala na první pohled. A když se točí? Můžu po městě chodit jen tak, že se budu pořád jen točit dokola? Prosím prosím, můžu? ????

Jinak k této kolové sukni doporučuju padnoucí body nebo crop top. Pokud se Vám totiž nad zaoblený pásek nahrne moc látky, tak to kazí výsledný dojem a pásek vůbec nevynikne.

Kolovou sukni šijeme na míru. Proto klasicky zase prosím měřte pas v nejužším místě, cca 3 cm nad pupíkem a odtud měřte i požadovanou délku. Umíme ušít tuto sukýnku jako dlouhou, ale stejně tak polodlouhou, nebo klasickou délku po kolena. Záleží jen na Vás a Vašich preferencích. ????

Až budete mít obtočený metr kolem pasu, zkuste si prosím sednout, ať víte, že v sukýnce vydržíte i sedět. Nenechávejte si ale prosím až moc velkou „rezervu“, aby vám náhodou pásek neodstával.

Toť vše ke všem praktickým zkušenostem. ????

Kdybyste s čímkoliv váhali, tak vůbec neváhejte volat a psát. ????

Facebook
Twitter
LinkedIn

Dostávejte novinky e-mailem

Zaregistrujte se k našemu newsletteru a získávejte pravidelný přehled o novinkách a speciálních akcích.