Inspirovat? Sukněma? Tak určitě! ;)

Jednou jsem se zařekla, že jestli si někdy udělám něco svého, tak se budu snažit podporovat a dělat jen smysluplné projekty. Člověk by si řekl, že se sukněma? Smysluplně? Tak určitě. Sama jsem se bála, že budu mít velkou pusu řečí a skutek utek, ale zatím musím přiznat, že se to docela daří. On má totiž člověk vždycky na výběr. ????

Teď v sobotu 10.9. jsme se totiž s částí naší GrowJOB girls party zúčastnily akce Ynspirology CON, kde jsme ve spolupráci s TEDx Prague inspirovaly všechny, kteří nám přišli pod ruku. A že jich nebylo málo. Celý TEDx team jsme oblékli do sukní (ještěže mají fakt jen pár chlapů ???? ), aby zářily hned z dálky a přitáhly k nám co nejvíc davů. Což se nám povedlo a na každý náš workshop nebo rozhovor přišli lidi, kteří se nebáli přidat se k nám na podium, aby si vyzkoušeli jaké to je, mluvit jako na TEDu. Mám dobrý pocit, že jsme skloubili inspiraci, vzdělání, zábavu s krásou a barevností sukní, které do té pohodové atmosféry úplně přesně zapadly. Proto doufám, že to nebyla naše poslední spolupráce.

TEDx totiž dlouhodobě uznávám jako jednu z největších vzdělávacích a inspiračních platforem, které vůbec existují. Pro člověka, který se chce rozvíjet, dozvídat se o stále nových tématech od odborníků, kteří se daným tématům dlouhodobě věnují, je to ten nejlepší zdroj informací. I proto je prostě boží s TEDx Prague spolupracovat a šířit tyto myšlenky dál. Protože i my v Čechách máme zajímavé lidi, kteří mají co předat. Takže děkujeme! ????

Musím říct, že to byla opravdu super akce a sukně měly velký úspěch, ve který jsem snad ani nedoufala. No prostě nádhera, kterou jsem ale nutně potřebovala zaznamenat. A tak jsem donutila kamaráda, Dana Martinka, aby nám celý ten den shrnul do krátkého videa. A musím říct, že se mu to povedlo krásně. Tímto ho nominuji na našeho hlavního zaznamenátora. Ještě se ho teda ale budu muset zeptat, jestli s tím souhlasí. Ale kdo by s námi nechtěl spolupracovat, že? ????

Tak se pokochejte videem a mějte krásný den, Deni ????

Facebook
Twitter
LinkedIn

Dostávejte novinky e-mailem

Zaregistrujte se k našemu newsletteru a získávejte pravidelný přehled o novinkách a speciálních akcích.