Deedivine slaví rok

Tak už je tomu přesně rok, kdy mě Martin donutil o svém snu jen nekecat, ale taky jednat. Proto vznikla Deedivine a my kolem sebe začali šířit barvy, ženskost a originální eleganci. A pořád nás to děsně baví! ????

Co nám ale dělá největší radost, je poznávat naše zákaznice a zákazníky osobně. Proto jsme se rozhodli uspořádat oslavu ročních narozenin, kam bychom vás chtěli z celého srdce pozvat. Přijďte si s námi prostě užít náš den a poradit nám, co můžeme ještě zlepšit. Popít prosecco, zkrášlit se u vizážistek od Oriflamu, nechat se od našich fotografů vyfotit v našich/vašich sukýnkách, podívat se na nové látky, popovídat s Veronikou Kašákovou, které oficiálně předáme dárkový šek ze Zlaté edice, potřást si pravicí s novým ambasadorem naší nové motýlkové řady, naučit se samovyšetření od studentů medicíny z Loona, na které jste možná i vy přispěli díky naší kampani a taky si odnést kytičku od Provoní, které dělají ty nejkrásnější kytice na světě. ????

Pojďme si prostě navzájem udělat radost a hezký den. <3

Kdy: sobota 16. září 2017
Čas: 12:00 – 18:00
Kde: Café Na hlas, Vlkova 7, Praha 3

Ať víme, kolik máme připravit prosecca, bychom potřebovali vědět co nejpřesnější počet účastníků a taky prostě chceme vědět, na koho se můžeme těšit, to je jasný! ???? Proto moc prosíme o registraci zde: přihláška na akci

Dííííky <3

Facebook
Twitter
LinkedIn

Dostávejte novinky e-mailem

Zaregistrujte se k našemu newsletteru a získávejte pravidelný přehled o novinkách a speciálních akcích.