Body na míru? Ano! Konečně!

Všechny naše produkty vždycky vznikaly z potřeby. A nedávno mi došlo, že k sukním strašně ráda nosím body, ale málokdy mi doopravdy dobře sedí. Znáte to, když vás body někde škrábe, někde se zařezává, nakonec si ho rozepnete, takže se vykasává ze sukně ven, přes prsa je narvané, v pase plandá (nebo naopak ???? ). No prostě všechno špatně.

Proto přišel nápad šít body na míru. Ideálně ve vícero střizích, aby si u nás mohla vybrat každá z vás. Krom toho máme úžasnou švadlenu, která šije oblečky baletkám do Národního divadla, kostýmy mažoretkám, drezy sportovním aerobičkám, tak proč nevyužít jejích kvalit i pro naše potřeby. ????

Body šijeme převážně z bambusové vizkózy, protože je to úžasně pohodlný materiál. Některá body jsou v kombinaci s elastickou krajkou. Zapínání je vždy mezi nohama pomocí klasického podprsenkového zapínání. Cvočky totiž často trhají látku, protože prostě když spěcháte na ten záchod, tak za ně jednoduše trhnete. Teda aspoň já, když jsem ho testovala. Když mi jednou cvočky zůstaly v ruce, usoudila jsem, že podprsenkové zapínání bude praktičtější. ???? Grif na rychlé zapínání a otvírání chytnete velmi brzy. A taky pochopíte, jak to ty chlapi dělají, že umí podprsenku otevřít jednou rukou. ????

U body je ale důležité se dobře změřit, takže pojďme na to.

  1. Vybrat si střih, který by se vám líbil. To je základ. ????
  2. Svléknout se.
  3. Vzít si na sebe prádlo, které budete pod body běžně nosit.
  4. Změřte si obvod prsou.
  5. Pokračujte obvodem pasu.
  6. Ideálně i obvodem boků.
  7. Změřte délku. Tady přichází první komplikace, ale obrázky by Vám měly pomoct. Délka se měří od imaginárního švu trika na rameni, křížem přes tělo, až mezi nohy. Doopravdy až mezi nohy. Tam kde následně bude zapínání.
  8. Pokud si budete objednávat body bez ramen, změřte si prosím i obvod ramen.
  9. Pokud máte jakékoliv nestandardní míry – například obvod bicepsů, délku rukávů, aj. změřte se a míru nám prosím napište v objednávkovém formuláři do poznámky.
  10. Pokud máte další nestandardní přání, například šířka ramínka, krajková záda jen po lopatky a ne celá, atd. atd. klidně nám pište a volejte. Vždy se vám budeme snažit vyhovět. ????

A to je všechno. Není to tak složité, že? ????

Facebook
Twitter
LinkedIn

Dostávejte novinky e-mailem

Zaregistrujte se k našemu newsletteru a získávejte pravidelný přehled o novinkách a speciálních akcích.