Bílá? Ne děkuji! :)

Vrátili jsme se z dovolené a rovnou jsme rovnýma nohama skočili do akce. A ne jen tak ledajaké. Držím se pravidla, že když už něco přijde, tak se toho má pravděpodobně využít. Ok, nedržím se ho vždycky, ale někdy se to mi hodí do krámu. Jako třeba tentokrát ???? Přišla nám totiž nabídka, jestli bychom nechtěli vystavovat v Clarion Hotelu na Svatebním veletrhu. A tak proč ne, že? Aspoň na tu plesovou sezónu našijeme ty sukně, které už měsíc prokrastinujeme. ????

A tak jsme je ušili a den po návratu z dovolené už jsme tahali věci na Svatební veletrh. ???? Všude bílá, všechno bylo načančané a bílé. Bíléééé… ????

A tak volba byla jasná. Jdem do barev. Přece nebudeme nosit dříví do lesa. A tak já oblékla fialovou saténku a svítivě růžové tílko, Anetka černou tylovku a zelené tílko a rozhodly jsme se toho nebát. Chudák Martin nevěděl jakého motýlka nosit dřív. ????

To  nejlepší ale přišlo druhý den. Vybral si nás Blesk ze 158 vystavovatelů si vybral 2 nejzajímavější. A my byli mezi nimi. Surprise surprise, prej jsme byli jiní. No nevím, jestli to nebylo tím, že jsme byli všechno,  jen ne bílí.

Blesk jako noviny neuznávám a musím říct, že když jsem je kupovala, abych si mohla honit ego nad naší fotkou, tak jsem je rychle hodila do kabelky, hlavně aby to nikdo neviděl. ???? Ale ty jooo, byli jsme jedni ze dvou nejzajímavějších, to už přece něco znamená. A i kdyby to nic neznamenalo, tak mně to rozhodně udělalo radost. ????

Tak paaa a svatební a plesové sezóně zdar! ????

Facebook
Twitter
LinkedIn

Dostávejte novinky e-mailem

Zaregistrujte se k našemu newsletteru a získávejte pravidelný přehled o novinkách a speciálních akcích.